Випічка

Кулінарний блог — оздоблення

Домашня випічка передає наше відчуття моменту, часу в якому ми живемо, особливо українська традиційна випічка.

 

 

Домашня випічка – це спогади, дитинство, дім. Наші переживання, наші почуття, думки, настрій, все це ми передаємо і транслюємо через випічку, яку робимо своїми руками. Пропускаємо свої емоції через тісто, а тісто живе, воно має душу.

Якщо подивитися фото і вивчити історію приготувань в різні періоди в Україні і не лише в нашій країні, можна побачити, як змінювалася домашня  випічка, з яких інгредієнтів готувалася. Але вона була, незважаючи на тяжкі часи, голод, війни. Такі ми є українці. Для нас важливий дім, затишок, приготування, важливо ділитися і пригощати. І саме випічка давала це відчуття.

 

 

Тому люди, які опинилися через війну далеко, зараз переживають складні часи і при цьому шукають посуд і інгредієнти, щоб щось спекти для дітей. Це дасть їм момент стабільності і спокою.

В кожній країні є своя традиційна випічка. На рецепти впливає розташування, наявність інгредієнтів, унікальні місцеві продукти і люди, які печуть. Але ми можемо прослідкувати таку закономірність. Простота, мінімалізм, повернення до традицій, справжність, без зайвих прикрас, чистота смаку, так хочеться відчувати щось більше, ніж можна побачити.

 

 

Ми легко можемо назвати країну, побачивши її традиційну випічку.

Панеттоне – Італія

Штолен – Німеччина

Паска – Україна

Булочки з корицею- Швеція

Паштейш – Португалія

 

І так по всіх країнах.  Випічка об’єднує. Перше що ми робимо, відвідавши країну, це дегустуємо місцеву випічку, чи кондитерські вироби. Перше що ми робимо, коли до нас приїжають гості з інших країн, – пригощаємо нашою традиційною випічкою.

Різноманітність випічки

Випічка може бути різна. Традиційна, яку ми випікаємо на свята. Домашня – пироги, мафіни та інша випічка до чаю. Сучасна, яку замовляємо в кафе, – це круасани, сучасні кекси, бріоши. Випічка на сніданок, така тепла і смачна.

Впевнена ви захочете обрати рецепт з рубрики «Випічка» і приготувати вдома. Не бійтеся, якщо вперше робите тісто, у вас вийде і з кожним разом все краще і краще. Вміти спекти навіть елементарну випічку, це важливий і потрібний навик. Як ще ви втілите свої кулінарні мрії?!

Пошук по кулінарному блогу
Пошук
Великодній кекс та паска-крафін

Відео-рецепти до Великодня

Нові майстер-класи до Великодня