На вечерю

Кулінарний блог — оздоблення

Полюбіть готувати вдома. Це не означає не відвідувати кафе чи ресторани. Зазвичай ми на вечерю йдемо в заклад, а інші прийоми їжі пропускаємо або це перекуси кавою.

 

Люди бояться готувати вдома, це страх почати і страх невідомого, якщо не вийде, страх зіпсувати продукти. Я мабуть відкрию для вас таємницю, але всі відомі рецепти виникли саме під час невдач в приготуванні. Саме помилки привели відомих Шефів до визнання. 

Ваша помилка може були найбільш цікавою пригодою в житті.

 

Кухня – це місце, де збирається вся родина, особливо ввечері. Сюди приваблюють смачні аромати. Сюди люди йдуть, щоб поділитися своїми новинами за день, поспілкуватися. Приготуйте на вечерю щось разом, в процесі спілкування, а потім будете насолоджуватися вечерею.

Обговоріть заздалегідь, що хто купить на вечерю і разом оберіть не складний рецепт, так у вас не буде відчуття, що вся відповідальність лежить на вас.

 

Найпростіше, що ви можете зробити, запекти рибу і овочі на деку, все гарно приправивши. Ніяких складних процесів. Часу менше, ніж чекати доставку піци. А вражень набагато більше.

 

Ви завжди будете згадувати такі спільні приготування на вечерю, тому що це приємні емоції і смачна їжа. Не думайте, що якщо ви самі, то готувати не потрібно. Приготування для вас буде як медитація. Спокійний процес, виважені кроки і уважність, буде час ще й гарно засервірувати вашу вечерю. Ви хазяїн всього, що відбувається на вашій кухні і для себе потрібно готувати також.

Не бійтеся їжі

Не бійтеся їжі. Шкідливої їжі не буває, головне – міра і розуміння, що їмо і для чого. Правильне харчування – це не заборони і не обмеження. Це вміння слухати свій організм. Урізноманітнюйте свій раціон, додавайте нові інгредієнти, пробуйте, готуйте  смачні страви.

 

На сайті є цікава рубрика «Поради нутриціолога», заходьте та читайте багато корисної інформації про харчування.

 

На вечерю вихідного дня ви можете запросити друзів і продемонструвати свої кулінарні здібності. Впевнена, ви надихнете їх також готувати вдома. А можливо започаткуєте традицію на вечерю збиратися разом і готувати сюрприз у вигляді страв. Робіть ревізію холодильника, з залишків ви можете приготувати нові страви, так ви уникнете викидання продуктів і додаткових витрат.

Пошук по кулінарному блогу
Великодній кекс та паска-крафін

Відео-рецепти до Великодня

Нові майстер-класи до Великодня