Сніданки

Кулінарний блог — оздоблення

Останні декілька років в Україні існує культ сніданків. Всі постять в інстаграм красиві сніданки і це дуже добре. Я рада, що мода на чашку кави без нічого пройшла.

 

Ми любимо смачно поїсти, насолодитися не лише смаком, а і зовнішнім виглядом страви. Так розвивається культура харчування.  Важливо привчати себе і дітей до естетики. Купити гарний посуд,  не обов’язково дорогий. Чашки, які будуть відповідати напоям, які в них наливають. Насправді це важливі моменти і ви помітите, що звичайний омлет смакує набагато краще на однотонній тарілці, а кава в гарній чашці. Бо спочатку ми їмо очима і мозок відповідно до побаченого вже наперед нам підказує, який буде смак. 

 

 

Тепер ви можете красиво снідати не лише в кафе. Не бійтеся почати готувати вдома. Спочатку на вихідних, а з часом вам сподобається і при правильному плануванні меню ви будете готувати частіше.

 

Я підгогтувала для вас дуже багато рецептів сніданків, зробила фото подачі, щоб вам було зручніше повторити.

Обирайте рецепти, які хочете приготувати протягом тижня, купуйте заздалегідь інгредієнти і обов’язково все вийде, головне правильне планування.

 

Час на приготування мінімальний.

Наприклад, медову гранолу можна робити з запасом, баночку карамелі тримати в холодильнику і подавати до сирників, чи панкейків. Випічку таку як бейгли, спекти заздалегідь, а вранці лише додати начинку.

 

Готувати вдома ще і весело ви можете залучити дітей, чоловіка або дружину. 

 

У вас вийдуть смачні та красиві сніданки, втілюйте свої кулінарні фантазії. Пригощайте свою родину або запрошуйте друзів, це теж гарна традиція, яка зближує.  Що може бути кращим ніж зібратися за недільним сніданком всім разом і поговорити. Зараз це розкіш і багато звичних речей цінуються по іншому.

Нехай сніданок стане традицією

Любите снідати в кафе, кондитерських або ресторанах і це чудово. Такі походи розвивають ваш смак, відкривають нові інгредієнти. Ви можете продегустувати кухню інших країн або спробувати авторські сніданки. 

Зробіть традицію, наприклад, снідати кожну суботу або неділю в різних закладах.

 

 

Робіть  фото та відмічайте мене в інстаграм @svitlana_klymovska, так я буду бачити, який сніданок ви приготували цього тижня.

Пошук по кулінарному блогу
Пошук
Великодній кекс та паска-крафін

Відео-рецепти до Великодня

Нові майстер-класи до Великодня