A cooking blog

Desserts

Десерти – це не просто солодка страва, це завершення будь-якої трапези. А ми запам’ятовуємо початок і кінець застілля, свята чи ще якогось заходу, частиною якого є прийом їжі.

 

Десерт – це найочікуваніша подача. Так склалося, що всім цікаво, що саме подадуть на десерт. Десерт – це насолода. Погодьтеся, всі неспішно смакують десерт і діляться своїми враженнями від смаку.

З усього вище перечисленого можна впевнено сказати, що десерт займає важливе місце в кулінарному світі.

 

 

Десерт зазвичай складається з крему або мусу, тоненького бісквіту або крихт печива, конфі, джемів або свіжих ягід. Декорований сиропами, ароматними травами, шоколадом, карамеллю. Влітку популярні  десерти на основі морозива. Взимку популярні інгредінти для десертів  – мед, яблука, мускатний гарбуз, груша. З них можна приготувати багато варіантів смачних десертів.

 

 

Довгий час у нас складався не правильний стереотип, що десерт це залишки від чогось. Можна все скласти в стакан, залити кремом або шоколадом і все.

Вдалий і смачний десерт, це набір правильно поєднаних інгредієнтів, які утворюють цільний смаковий букет. Якщо ви хочете, щоб ваші гості після трапези розім’ялися, запропонуйте їм скласти самостійно свій десерт.

 

 

Красиво оформіть стіл для десертів, окремо поставте порожні креманки, десертні ложки, стакани для напоїв. Продумайте з чого будуть складатися десерти і підготуйте всі інгредієнти окремо. Наріжте фрукти, ягоди. Покладіть різне печиво або заздалегідь спечіть бісквіт. Приготуйте крем, ганаш, карамель. Розкладіть все по кондитеських мішках і зробіть бірочки з надписами.

 

Можна також запропонувати різний декор для десертів – стружка шоколаду, цукрові посипки, сиропи, квіти та трави.

 

 

Мені здається така розвага прийде до душі кожному. І ви довго будете згадувати такі цікаві подачі десертів. Адже готувати любить кожен, хтось складніші страви, хтось простіші і це завжди приносить задоволення, особливо потім все дегустувати.

Ви знали, що існує найсолодший десерт у світі?

Він конкурує за це звання з пахлавою, лоукадесом та ромовою бабою.

 

Гулаб Джамун

Сильно обсмажені у фритюрі кульки з тіста на молоці. По формі нагадують плоди дерева сімейства миртових (jamun).

Приправляють такий десерт кардамоном або кладуть насіння всередину. Кульки повністю погружають у сироп з троянди. Дуже солодкий десерт і ароматний.

Пошук по кулінарному блогу
Search
Великодній кекс та паска-крафін

Відео-рецепти до Великодня

Нові майстер-класи до Великодня